شرکت کامران جم آسیا - شماره ثبت ۵۵١٨۶٩

شرکت "کامران جم آسیا" به منظور فعالیّت در زمینه فناوري اطلّاعات تأسیس گرديد و آماده حرکت در راه پُر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در اين عرصه، به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژي در کشور، با همراهي متخصصین علوم فناوري اطلّاعات و ارتباطات مي‌باشد.

همواره هدف اين شرکت شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتني بر پیشرفته‌ترين تکنولوژي‌هاي روز دنیا به سراسر کشور مي‌باشد. هم اکنون اين شرکت آماده همکاري و عقد قرارداد در زمینه‌هاي طراحي و اجراي شبکه‌های کامپیوتري، سخت افزار، خدمات پشتیباني و تعمیرات و نگهداري، آرشیو الکترونیک و داده‌آمايي، نرم‌افزار، خدمات وب و پهناي باند، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح‌هاي انفورماتیکي، تأمین نیروي متخصّص مي‌باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمانها و نهادهاي دولتي، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد. بالا بردن کیفیّت کارهاي ارائه شده ديدگاه بلند مدّت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه تاکنون انجام گرفته و خواهد شد براي مشتريان ما رضايت به همراه داشته است.

خدمات اجرای شبکه [تبلوری از کیفیّت و سرعت]

اين شرکت در زمینه کلیّه خدمات اجراي شبکه‌های کامپیوتري به شرح ذيل آماده ارائه خدمات مي‌باشد، کلیّه خدمات به صورت موردی و يا قرارداد مشاوره، طراحي و اجرا قابل ارائه مي‌باشد.

بازرگانی و فروش

سرویس، نگهداری و تعمیرات تجهیزات رایانه‌ای

شـرکت "کامران جم آسیا" خدمات و پشتیباني شبکه و کامپیوتر را در مراکز مختلف آغاز و تا امروز نیز منشاء خدمات مثبت و متنوع در اين زمینه بوده است.

بسیاری از مجموعه‌های طرف قرارداد با وجود دشواری‌ها و فراز و نشیب‌هایشان در بخش انفورماتیک خود، بارها این شرکت را تنها گزینه جهت حل مشکلات خود ارزیابی نموده‌اند.

( ثبت مراحل سرويس نگهداري) از درخواست مشتري، تا حلّ مشکل (جهت گزارش‌گیري و برنامه‌ريزي مديريّتي، از اقدامات نوين بخش پشتیباني سخت‌افزار محسوب مي‌گردد. نحوه ارائه خدمات پشتیباني به صورت حضوري، اعزام کارشناس، تلفني، ريموتي، نیروي مستقر در محل کارفرما و در مورد پروژه‌هاي بزرگ اعزام تیم در محل مي‌باشد. اين شرکت در زمینه کلیّه خدمات پشتیباني و تعمیرات و نگهداري حوزه فناوري اطلّاعات شامل امور سخت‌افزار و نرم‌افزار و شبکه‌هاي کامپیوتري به شرح ذيل آماده ارائه خدمات مي‌باشد، کلیّه خدمات به صورت موردي و يا قرارداد پشتیباني قابل ارائه مي‌باشد.

پشتیبانی و تأمین نیروی متخصّص